Варіанти оплати

Для Вашої зручності оплата здійснюється такими способами:

- оплата за безготівковим розрахунком, з виставленням рахунку-фактури, як з ПДВ, так і без ПДВ, - зарахування оплати на банківську картку, - готівковий розрахунок, - часткова оплата за товар (авансування). Звертаємо Вашу увагу! Оплата здійснюється лише після підтвердження замовлення нашими менеджерами за телефоном або в офісі компанії.

Повернення та обмін товару.

На всі товари, придбані в компанії Стройтехкомплект, діє Закон України "Про захист прав споживачів". Зверніть увагу на порядок проведення процедури обміну товару або його повернення. Відповідно до чинного законодавства України є два основні випадки щодо повернення або обміну товару покупцем: - товар є несправним або має заводський шлюб, внаслідок чого його неможливо використати за призначенням; - товар хорошої якості, але не підходить покупцю з якихось причин. При цьому сам товар не використовувався, упаковка товару не порушена, розрахунковий документ збережено.

Ваші дії, якщо товар неякісний:

-- звернутися до офісу компанії-постачальника, та повідомити про недоліки, -- провести експертизу у спеціальному сервісному центрі компанії-постачальника для підтвердження дефектів. Для цього покупець за місцем купівлі товару повинен написати заяву на проведення експертизи, підписавши акт прийому товару на експертизу, - покупець може повернути неякісний товар з вини виробника. Якщо експертиза встановила наявність дефектів та шлюбу з вини покупця, він зобов'язаний сплатити всі витрати пов'язані з проведенням експертизи.

Умови обміну та повернення товару:

Якщо після придбання товару минуло понад 14 днів, а сам товар не використовувався, збережено його споживчі якості, цілісність упаковки, товарний зовнішній вигляд, маркування, товар може підлягати обміну. Якщо при обміні відсутній у продажу аналогічний товар, покупець має можливість придбати іншу продукцію, яка відповідає перерахунку вартості заздалегідь оплаченого товару. Також покупець має право на повернення коштів у розмірі вартості поверненого товару. Можливий обмін товару на аналогічний, який надійде у продаж.

При поверненні коштів розрахунок з покупцем здійснюється з урахуванням вартості товару на момент покупки.


Заміна товару не можлива, якщо він був в експлуатації або має дефекти з вини покупця. Товар не може бути повернутий за відсутності документа, що підтверджує факт покупки товару (товарний чи касовий чек).