Газобетонні блоки

Газобетонні блоки в Харкові - це будівельний матеріал з рівномірно розподіленими по всьому периметру порами. Для виробництва газблоку у Харкові використовують цемент, кварцовий пісок, а також інші будівельні суміші, які дозволяють зробити виріб міцним.
Газобетонні блоки мають низьку теплопровідність, що дозволяє знизити витрати на опалення та кондиціювання приміщень. Завдяки цій властивості газобетон широко застосовується у будівництві енергоефективних будівель та дозволяє суттєво економити.
Ціна на газблок за штуку в Харкові може змінюватись в залежності від виробника. Якщо вас цікавить газобетон ціна за куб у Харкові ви можете зв'язатися з нами за телефоном. Ми проведемо розрахунки, а також допоможемо підібрати оптимальний варіант доставки газобетону до Харкова.

Сортувати:
за популярністю
Хіт продажів
UDK 300
UDK
135.36 грн./шт.
Клей UDK TBM
UDK
140.00 грн./шт.
UDK 400
UDK
180.48 грн./шт.
U-блок 300
UDK
220.00 грн./шт.
UDK 100
UDK
45.12 грн./шт.
UDK 150
UDK
67.68 грн./шт.
U-блок 400
UDK
220.00 грн./шт.
Газобетонні блоки в Харкові - це будівельний матеріал з рівномірно розподіленими по всьому периметру порами. Для виробництва газблоку у Харкові використовують цемент, кварцовий пісок, а також інші будівельні суміші, які дозволяють зробити виріб міцним. Газобетонні блоки мають низьку теплопровідність, що дозволяє знизити витрати на опалення та кондиціювання приміщень. Завдяки цій властивості газобетон широко застосовується у будівництві енергоефективних будівель та дозволяє суттєво економити. Ціна на газблок за штуку в Харкові може змінюватись в залежності від виробника. Якщо вас цікавить газобетон ціна за куб у Харкові ви можете зв'язатися з нами за телефоном. Ми проведемо розрахунки, а також допоможемо підібрати оптимальний варіант доставки газобетону до Харкова .