Крамочки та лави

Лавочки для вулиць – це об'єкти, які покращують комфорт та естетичний вигляд міських просторів. Наша компанія пропонує широкий вибір вуличних крамничок у Харкові, які ідеально підійдуть для парків, скверів, набережних та ін. Ми пропонуємо садові лавки різних розмірів, форм і матеріалів: від класичних дерев'яних до сучасних металевих та комбінованих моделей.
У нашому асортименті також є паркові лавки з оригінальним дизайном і стильними спинками, підлокітниками і т. д. Ми гарантуємо високу якість нашої продукції, швидку доставку по Харкову та області.

Сортувати:
за популярністю
Лавка Соло Форест
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
11 700.00 грн./шт.
Лавка Модерн
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
28 000.00 грн./шт.
Лавка Пафо пряма зі спинкою
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
12 500.00 грн./шт.
Лавка Барселона
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
34 200.00 грн./шт.
Лавка Брускета
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
12 300.00 грн./шт.
Лавка Форест Мікс
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
12 080.00 грн./шт.
Стільчик Модерн Форест
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
7 400.00 грн./шт.
Лавка Форест
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
16 200.00 грн./шт.
Лавочки для вулиць – це об'єкти, які покращують комфорт та естетичний вигляд міських просторів. Наша компанія пропонує широкий вибір вуличних крамничок у Харкові, які ідеально підійдуть для парків, скверів, набережних та ін. Ми пропонуємо садові лавки різних розмірів, форм і матеріалів: від класичних дерев'яних до сучасних металевих та комбінованих моделей. У нашому асортименті також є паркові лавки з оригінальним дизайном і стильними спинками, підлокітниками і т. д. Ми гарантуємо високу якість нашої продукції, швидку доставку по Харкову та області.