Вазони вуличні

Бетонні вазони у Харкові – це ідеальне рішення для оформлення вулиць, скверів та парків. Вони являють собою міцні та довговічні бетонні клумби для рослин, які чудово поєднуються з різними архітектурними стилями та ландшафтними дизайнами.
Наша компанія пропонує широкий вибір вуличних квіткарок у Харкові різних розмірів та форм, які можуть задовольнити будь-які потреби. Ми пропонуємо як класичні, так і сучасні дизайни, виготовлені з якісних матеріалів.
Всі наші бетонні вуличні квіткарки стійкі до зовнішніх впливів і здатні прослужити довгі роки, не втрачаючи своєї естетичної привабливості.
Купити вазони вуличні у Харкові з доставкою до об'єкту можна у нас за найвигіднішою ціною.

Сортувати:
за популярністю
Квітник круглий 450х660
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
305.00 грн./шт.
Чаша Капрікорніо
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
3 400.00 грн./шт.
Чаша Треві
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
3 200.00 грн./шт.
Квітник Глорія Барселона
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
7 540.00 грн./шт.
Квітник квадратний 400х500
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
305.00 грн./шт.
Квітник Модерн малий
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
9 800.00 грн./шт.
Квітник Форест
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
10 400.00 грн./шт.
Квітник Форест кубічний
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
18 700.00 грн./шт.
Чаша Андусе
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
3 300.00 грн./шт.
Бетонні вазони у Харкові – це ідеальне рішення для оформлення вулиць, скверів та парків. Вони являють собою міцні та довговічні бетонні клумби для рослин, які чудово поєднуються з різними архітектурними стилями та ландшафтними дизайнами. Наша компанія пропонує широкий вибір вуличних квіткарок у Харкові різних розмірів та форм, які можуть задовольнити будь-які потреби. Ми пропонуємо як класичні, так і сучасні дизайни, виготовлені з якісних матеріалів. Всі наші бетонні вуличні квіткарки стійкі до зовнішніх впливів і здатні прослужити довгі роки, не втрачаючи своєї естетичної привабливості. Купити вазони вуличні у Харкові з доставкою до об'єкту можна у нас за найвигіднішою ціною.