Смітники вуличні

Тротуарні урни в Харкові – це необхідний елемент міської інфраструктури, який допомагає підтримувати чистоту та порядок на вулицях.
У нас представлений широкий вибір вуличних сміттєвих скриньок, які відрізняються високою якістю та надійністю. Ми пропонуємо вуличні урни-попільнички, що доповнять благоустрій території. Паркові скриньки у Харкові відіграють важливу роль для створення чистоти. Тому у нас ви можете замовити урни для парку чи іншого громадського місця за найвигіднішою ціною.
Зробіть міський простір чистішим і привабливішим за допомогою наших тротуарних урн. Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше про наші продукти та послуги.

Сортувати:
за популярністю
Барселона перемогла
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
13 700.00 грн.
Урна Модерн софт Форест
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
8 400.00 грн.
Урна Глорія ромб
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
17 080.00 грн.
Урна Руєда класична
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
2 250.00 грн.
Урна Форест
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
21 160.00 грн.
Урна Соло з попільничкою
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
11 500.00 грн.
Урна Соло свіжа
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
10 700.00 грн.
Урна Модерн
ЗОЛОТИЙ МАНДАРИН
17 890.00 грн.
Тротуарні урни в Харкові – це необхідний елемент міської інфраструктури, який допомагає підтримувати чистоту та порядок на вулицях. У нас представлений широкий вибір вуличних сміттєвих скриньок, які відрізняються високою якістю та надійністю. Ми пропонуємо вуличні урни-попільнички, що доповнять благоустрій території. Паркові скриньки у Харкові відіграють важливу роль для створення чистоти. Тому у нас ви можете замовити урни для парку чи іншого громадського місця за найвигіднішою ціною. Зробіть міський простір чистішим і привабливішим за допомогою наших тротуарних урн. Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше про наші продукти та послуги.